چای ایرانی سالم چه مارکی در بازار هست؟

چای اساسا سالم نیست حتی نوع ایرانی ش فقط تفاوت چای ایرانی با انواع خارجی ش نداشتن اسانسهای شیمیائی ست ولی در اینکه هر دو از گیاهی ناسالم تهیه میشن و هر دو سوزانده میشن و هر دو ضد ویتامین و ضد آهن و طبعشون سرد هست یکسان هستند!

چای سبزازهمون چای سیاه هست ؟وخوردن چای سبزباعث کم خونی میشه؟

در اصل چای سیاه به چند دلیل مضر هست:

1-اساسا این گیاه جزو گیاهان بی فایده و آفت ناپدیری ست که با یک برنامه ریزی استعماری وارد ایران شد و اراضی وسیعی از کشور که زیر کشت گیاهان مفید و مقوی بود به کشت این گیاه ناسالم اختصاص یافت و بدتر اینکه "قند" نیز بلافاصله به عنوان مکمل چای وارد ایران شد.

2-شیوه فرآوری این گیاه، سوزاندن آن است. مشخص است هر چیز سوخته حاوی مقدار زیادی کربن است که از مضرترین مواد برای بدن است

3-چون تولید و کشت این گیاه در بخشی از قاره هند متمرکز بوده و تحت مدیریت شرکتهای بزرگ صهیونیستی ست، برای جذابیت بیشتر، همواره با موادی مخلوط میگردد که شناخته شده نیستند. افزودنیهای عجیب و اعتیادآوری که به سرعت در خون جذب شده و برروی سیستم ایمنی، مغز و دستگاه هاضمه تاثیر میگذارد. البته برای رنگدهی بیشتر نیز، رنگهای خاص شیمیائی به چای اضافه میشه که این مورد هم مضره

بنابراین شاهد هستیم که مشکلات چای، قابل اصلاح و رفع نیست و به هیچ وجه نمیتواند خوراکی و دمنوش مناسبی باشد.

البته در طب، فوایدی برای چای سبز گفته شده که اولا انحصاری و خیلی مهم نیست ثانیا بسیاری از این مطالب توسط عوامل دست نشانده و رسانه های وابسته به سرمایه دارانف تهیه و منتشر میشود که قابل اعتماد نیست و نهایتا اگر فوایدی هم برای چای سبز وجود داشته باشد کم است نا آنقدری که به دمنوش رایج و همیشگی خانواده تبدیل شود.

البته چای سبز هم انواعی داره که برخیش ممکنه مفیدتر باشند. در کل چای سبز در کنار فواید، مضراتی از جمله رقیق شدن خون. احساس ضعف کاذب. از بین بردن آهن خون . مضراتی برای دوران بارداری و شیردهی.بدنبال داره.

پس جز برای موارد درمانی و ضروری نباید استفاده بشه

Template Design:Dima Group