آیا ترکیب بید و بیدمشک و کاسنی که توضیح دادین میشه جایگزین آمپول پنی سیلین کرد؟ و اینکه میزانش به ازای هر آمپول ۳-۳-۶ چقدر باید باشه؟
 
قواعد داروهای گیاهی اساسا با داروهای شیمایی متفاوته. آثارشون هم همینطوره بنابراین نمیشه و نباید فرمولها رو تبدل به هم کنیم یا از یک مقیاس مشترک استفاده کنیم.
عرقیات گیاهی اگر خالص باشند علیرغم اینکه زمان اثرگذاریشون به نسبت داروهای شیمیایی طولانی تره اما 3 مزیت عمده دارند اولا عوارض ندارند ثانیا بیماری رو بطور ریشه مرتبع میکنند و درواقع عامل بیماری رو از بین میبرند نه علامت بیماری ثالثا راههای بازگشت بیماری رو بواسطه تقویت عمومی بدن و تقویت عضو خاصی که بیمار شده، مسدود میکنن.
تقریبا آلوده ترین ساخته بشر چه برای جسم چه برای روان و چه برای مسائل معنوی و معرفتی که به عنوان دارو و درمان عرضه میشن، همین آنتی بیوتیکها هستند. تقریبا همه انواعش از اصل بیماری و عفونت خطرناکتر و مضرتر هستند و متاسفانه در هیچ کجای جهان-لااقل کشورهای پیشرفته- مثل اینجا بی رویه و نا مربوط مصرف نمیشن.
نهایتا اینکه اگر عفونت خطرآفرین نیست و به یک بیماری عفونی تبدیل نشده، میشه از این آنتی بیوتیک طبیعی برای رفعش استفاده کرد. اگر میزان عفونت زیاده میشه در روز 3بار استفاده کرد و بعد از هر وعده غذایی یک فنجان نوش جان کنید.

Template Design:Dima Group