برای کم کاری تیروئید هم بفرمایید.
      اصولا بیماریها یا در اثر غلبه سردی ایجاد میشن یا غلبه گرمی که البته اکثرا در اثر غلبه سردی در خون و بدن است خصوصا الان که روغنهای کارخانه ای و لبنیات پاستوریزه کاملا سرد و غیر قابل تعدیل هستند. 
از جمله بیماریهای سخت و پیچیده که در اثر سردی مفرط ایجاد میشه، کمکاری تیروئید هست. پس ابتدا باید خوراکیهای سرد مزاج را به حداقل رساند و خصوصا استفاده از روغنهای کارخانه ای و لبنیات کارخانه ای را قطع کرد سپس از گرمیجات مختلف استفاده کرد. 
یکی از داروهای بسیار گرم و بسیار مفید که در دسترس همه هست "اسفند" برای مقابله با کم کاری تیروئید خوردن یک قاشق چایخوری اسفند به همراه یک لیوان آب ولرم پیش از خوابیدن، موثره.
 
آیا با خوردن اسپند کم کاری تیروئید به طور کامل از بین میرود طول دوره مصرف چقدر است؟ 
و در  زمانی که اسپند استفاده میشه آیا باید قرص کم کاری تیروئید که همین لووتیروکسین هست رو حذف کرد؟؟؟ 
 
داروهای گیاهی من جمله اسفند در زمان طولانی اثر میذارن پس باید صبور باشید. عملکردش هم بدین نحوه که با گرم کردن خون و بدن، سوخت و ساز رو تشدید و تسریع میکنه و با از بین رفتن سردی، غدد مختلف و هورمونهای اصلی من جمله تولید ید افزایش پیدا میکنه و مشکل رفع میشه.
میتونید تا حصول نتیجه از لووکسین هم استفاده کنید.
 
  جایی خوندم که اسفند را چند بار باید شست تا سمی که درونش هست خارج بشه، برای کسانی هم که مستعد برخی بیماربها هستند باعث خونریزی زیاد و حتی مرگ خواهد شد
 
   اسفند برای مصارف عمومی و کم نیاز به شستن نداره. سمی بودن اسفند هم به معنای کشنده بودن نیست. اسفند همانند برخی دیگه از دانه های گیاهی حاوی مقداری آلکالوئید است این ماده حاوی نیتروژن و جذب کننده آب است و همچنین اثر تسکینی و مخدر داره که طبیعتا مصرف زیاد و بی رویه ش همانند مابقی مسکن ها و مخدرها تعادل روان رو بهم میریزه که البته اثرش کوتاه مدته و مرگ آور نیست.
برای مصارف بلند مدت و درمانی خاص، باید اسفند شسته بشه که شستن اسفند روشهای مختلفی داره که هرکدوم خواص جدیدی برای اسفند ایجاد میکنه.

Template Design:Dima Group