-          میگویند لک های نقطه ای قهوه ای رنگ که روی بدن یا دست , ظاهر میشود , مربوط به اشکالات کبدی میباشد , اگرصحت دارد , راه پیشگیری و درمان بفرمایید ,

لکهای قهوه ای ممکنه علتهای مختلفی داشته و جزو علائم اصلی و قطعی کبد چرب نیست. اصولا علائم کبد چرب خیلی محسوس نیست و بطور خاص بروز نمیکنه. در ضمن اینکه کبد چرب قطعا در افرادی بروز میکند که چاق با اضافه وزن زیاد هستند، افراد دیابتی که پرهیز نمیکنند و افرادی که در بستگان درجه اولشان این بیماری بطور موروثی وجود دارد،

این نکته رو هم بدونید که اگر این لک ها، کبدی باشن یعنی اینکه مشکلی در خوراک وجود داره و کبد از این طریق داره وجود اون مشکل رو اعلام میکنه و قطعا با تغییر و اصلاح خوراک حل میشه. خوراکیهایی که این لکها رو ایجاد میکنن و کبد رو به واکنش وامیدارن و در صورت عدم پرهیز و اصلاح، کبد رو هم مریض میکنند اینهاست:

استفاده از روغنهای کارخانه ای که شدیدا الوده هستند.خصوصا نوع سرخی کردنیش و بطور ویژه خوراکیهایی که بطور سرخ کردنی اماده میشن و روغن بهمراه دارند.

استفاده از مواد خوراکی که بطور مصنوعی شیرین میشن مثل انواع نوشابه ها و ابمیوه های کارخونه ایه غیر طبیعی.

کمبود دریافت ویتامینهای گیاهی و میوه ای

-          ایجادخالهای قرمز روی پوست بر اثر چیه؟ آیا اونم مشکل کبد؟

کلا مشکلات پوستی، به ترتیب یکی از این 3 علت اصلی دارند:

مشکل کبد

مشکلات پوست

حساسیت

بنابراین اول باید از عدم حساسیت به لباس، هوا، مواد و ابزارآلات اطراف ، داروها و خوراکیهای، اطمینان حاصل کرد. اگر موردی نبود، بریم سراغ عامل بعدی که معمولا در اثر سردی یا گرمی و خصوصا در اثر کم آبی و خشکی پوست یا بسته شدن روزنه های پوستی ایجاد میشه. و نهایتا اگر این دو علت نبود، به احتمال زیاد اختلالی در کارکرد کبد وجود داره.

Template Design:Dima Group