سوال :
اگر امکان داره درمورد ظهور بیشتر صحبت کنید
 
استاد طباطبایی:
 
نکته ای مرتبط با ظهور هست که مدتیه میخوام درباره ش توضیحاتی بدم و سعی میکنم به زبان ساده عرض کنم:
لطفا به مقدمات بحث دقیقا گوش بدید تا سوء تفاهمی بوجود نیاد.
1-یکی از دغدغه های ثابت جامعه امریکا، وجود موجودات ناشناخته ی فرازمینی ست که بطور پیوسته و هدفمند از سوی هالیوود سناریوسازی و تبیین و منتشر میشه و چون اکثر تولیدات رسانه ای دنیا بطور مستقیم یا غیر مستقیم در اختیاز هالیوود هست، بنابراین مسئله جنبه عمومی و جهانی پیدا کرده. هالیوود و متفکران و سیاستمداران پشت پرده، از جوانب مختلفی این موضوع رو پیگیری میکنند که از 2 جهت مهم و اساسی مورد توجه است:
اول: جنبه علمی که به ارتباط با این موجودات میپردازه و بدنبال راههای مختلفی ست که امکان دریافت پیام از فرازمینی ها یا ارسال پیام به انها رو فراهم کنه.
یکی از اسناد مهم اسنودن-افشاگر معروف- فعالیتهای مختلف دیجیتالی و الکترونیک در همین خصوص هست که در رسانه های ما هم انعکاس داشته و قابل جستجوست.
دوم:جنبه نظامی و برخورد با این فرازمینی هاست که عمدتا فیلمهای هالیوودی بررروی این محور فعالیت میکنند و علی الخصوص جامعه امریکا در انتظار به واقعیت پیوستن این برخورد نظامی ست
برای درک اهمیت و عمق این مسئله لازمه بدونیم"هیلاری کلینتون" نامزد ریاست جمهوری ماههای اینده امریکا، یکی از شعارها و وعده های انتخاباتیش رو افشای اسراری در خصوص فرازمینی ها اعلام کرده
2-پس از جنگ جهانی دوم امریکائیها با استفاده از مهاجرت پذیری، پیشرفتهای علمی و عمدتا نظامی خارق العاده ای رو تجربه کردن که بخش قابل توجهیش مبنای صهیونیستی داشته و از ارثیه های نازی هاست. موشکهای دوربرد.بمب اتمی. ماشین زمان.جنگنده های مافوق صوت و موارد دیگه ای هستند که پیش از مفقود شدن هیتلر، در اختیاز ارتش نازی بوده و بعد از جنگ جهانی دوم به امریکا منتقل شده و تکمیل و بکارگرفته شده. مثلا جنگنده های امروز دنیا -چه غربی چه شرقی- از تکنولوژیهای 7-8 دهه قبل استفاده میکنند و جز پیشرفتهای محدود و غیر قابل توجه، تغییر چندانی نکرده اند و این در حالیست که امریکائی ها در جنکهای مختلف، همواره از سلاحهایی استفاده کرده اند که ناشناس و مخفی بوده و هرگز رسانه ای نمیشن.
یکی از پروژه های صهیونیستی نازی ها استفاده از امواج بسیار قدرتمند در جنگهای نظامی و بیولوژیکی بوده که توسط امریکائیها مصادره و رفته رفته کامل شده، گرچه اطلاعات زیادی در این خصوص منتشر نشده و از اسرار اطلاعاتی و نظامی امریکا محسوب میشه اما بسیاری از اتفاقات ظاهرا طبیعی زمین، توسط همین سلاح و فن آوری-که به هارپ شهرت داره- انجام میگیره مثل سیلها.زلزله ها، سونامی ها و پدیده ال نینو و...
در این زمینه ایجاد انفجارهای بسیار قوی و غیر قابل باور که صدها برابر یک بمب اتم قدرت داره، و از کانونی فرازمینی هدایت میشه، از جمله موارد استفاده از هارپ یا سیستمی شبیه به آن است به نحوی که در یک عبارت کوتاه و ساده میتوان گفت امروزه پایگاههای مدرن نظامی امریکائیها نه برروی زمین، بلکه در فراتر از جو قرار داره...
3-گذشته از اینکه ماهیت موجودات فرازمینی در دو بخش جاندار و اشیاء چه چیزی هست و دامن زدن به این موضوع بطور افراطی اما هدفمند از سوی شبکه ی رسانه ای صهیونیزم چی میتونه باشه، لازمه به مواردی در این خصوص که با مبانی معرفتی ما و همچنین مسئله ظهور مرتبط هست، توجه کنیم:
اول:برخی از تعاریفی که در هالیوود از فرازمینی ها ارئه میشه، تعریفی ست از اجنه یا بخشی از اجنه که به نسناس شهرت دارند، اجنه ای که ممکن مومن یا کافر باشند و در طول تاریخ همواره در کنار زندگی عادی خود در فرازهایی حضور چشمگیر و تعیین کننده داشته اند که در عصر ما نیز این مسئله کاملا صدق میکنه و هر دو گروه از اجنه در این کارزار بزرگ دخالت و اثر دارند.
دوم:برخی دیگر از تعاریف متنی یا تصویری که از سوی صهیونیزم رسانه ای از موجودات فرازمینی ارائه میشه، مطابقتهایی با ملائکه یا برخی از ملائکه داره
4-در علائم آخرالزمان و پیش از ظهور و حتی بعد از ظهور از موجودات و اتفاقاتی سخن به میان امده که با مسائل فوق بی ارتباط نیست. وجود ملائکه.وجود اجنه-کافر و مومن-و وجود نیروهای ماورائی از جمله این علائم و اجزاء است. اما یکی از موارد که انگیزه اصلی بیان این مسائل است، پدیده ای ناشناخته و مبهم به نام "قذف" است که در روایات مختلفی به ان اشاره شده که تقریبا به معنای برخوردی قوی و پُرصدا با منشاء آسمانی ست که احتمالا گودال بسیار عظمی ایجاد میکنه یا باعث زلزله و اتفاقاتی از این دست میشه که البته از عذابها و سختیهای پیش از ظهور برشمرده شده.
 
از این توضیحات و مقدمات میتونیم نتیجه بگیریم که بعید نیست در ماههای آینده، فرماندهی پنهان و صهیونیستی جهان، علنی تر کردن برخی از قدرتهای ماورائی خود، و استفاده از این امکانات محیرالعقول رو در دستور کار خودش قرار بده-همچنان که از وعده های کلینتون قابل حدس هست- و برخورد با موجودات فرازمینی رو بهانه و دستاویز این رویاروئی احتمالی قرار بده؛ نکته مهم این اتفاقات احتمالی اینه که سردمداران صهیونیستی هدف واقعی از این برخورد نظامی رو در افتادن با قدرتهائی که در صدد امداد به انقلاب جهانی حضرت هستند، قلمداد و تبلیغ کنند؛ هرچند قدرت الهی حضرت و یاران ایشان حتی با این قبیل امکانات قابل مهار و سرکوب نخواهد بود!

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group