لطفا در مورد متن های فله ای که در شبکه های اجتماعی مرسوم هست بفرمایید؟

عموما اینگونه متنها دارای انحرافات اعتقادیست و اساسا برای ترویج مادیگرائی و سبک زندگی غربیه

مبانی فکری بسیاری از این نویسنده ها و مروجینشون غیر توحیدیه و در قالب جلوه های زیبا و لطیف زندگی، مادیگرائی، اباحی گری و اومانیسم رو تبلیغ و ترویج میکنند.

الان چندسالی هست با فراگیر شدن امکانات رسانه ای خصوصا وبلاگ.شبکه های اجتماعی و امکانات مبتنی بر موبایل، سیل ویرانگری از این جملات که متکی به مبانی دنیاپرستی و عرفانهای انحرافی و غیر توحیدیست، شدیدا تبلیغ و پخش میشه و صرف زیبائیه ظاهری این متون نباید ما رو از اهداف و افکار پس پرده غافل کنه.

البته من در صدق نیت شما اصلا و ابدا تردیدی ندارم.الحمدلله شما مومن و انقلابی و بزرگ ما هستید اما خب ما اصولا اینجا جمع شدیم که مبانی صحیح توحیدی و عرفان ناب اسلامی رو تبیین و تبلیغ کنیم لذا کوچکترین لکه سیاه به وضوح خودش رو نشون میده.

متاسفانه بسیاری از این متنها(منتشره در دنیای مجازی) علیرغم ظاهر زیبا و حتی نسبتا دینی، با مبانی توحیدی میونه ی چندانی نداره و بعضا در تضاده؛

نوعا التقاطی و مروج مادیگراییست و در مقابل معنویت صحیح و معرفت اندوزی قرار داره.

نوعا مروج یک اومانیسم پنهان و پلورالیسم نرم و ظریفه

در این دنیای مجازی و رسانه ای که با هدف خاصی از سوی دشمنان اسلام و راه حق راه اندازی و به سهولت در اختیار همگان قرار گرفته، بسرعت و بی دقت مروج هر کلام و عکس و فایلی نباشیم

بسیاری از ماها به محض ورود به محیط مجازی-چه نت چه شبکه موبایلی- احساس آزادی و راحتی و امنیت میکنیم، با اینکه این نگاه کاملا اشتباه و این محیط مطلقا سالم و امن نیست. نه تنها عکس و فایل و مشخصات شخصی و خصوصی افراد براحتی سرقت میشه. بلکه افکار و دین افراد هم بسرعت و سادگی مورد دستبرد قرار میگیره و با همین اشتراک گذاریهای بی حساب و کتاب، استحاله میشه.

هرگز در طول تاریخ بشریت، شیطان به این اندازه موفق به نفوذ در فکر و ذهن و جسم و روان انسانها نشده بود و متاسفانه هیچ زمانی هم به اندازه عصر حاضر انسان دچار غفلت نشده بود.

خواسته یا ناخواسته همگی در زمین شیطان هستیم و اگر نتوانیم استفاده مفید و موثری بکنیم قطعا ضربات سخت معنوی و ایمانی میخوریم که بسادگی قابل جبران نخواهد بود.

تمام لوازم زندگی بشر الوده شده و آلودگیهای همه حد و مرزها رو درنوردیدن. صداهای آلوده.تصاویر آلوده. هوای آلوده.خوراک آلوده. افکار آلوده و... پس باید به هوش باشیم.

زندگی در دل دشمن فقط با شرایط جنگی و امادگی کامل میسره وگرنه شکست حتمیه.

با همه این آلودگی ها و موجی که همه رو با خودش برده چه کار میشه کرد که کمتر آسیب ببینیم مخصوصا بچه ها؟

مهمترین کار اصلاح خوراکه.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group