لطفا درباره قمر در عقرب و دلایل نحس بودن آن توضیح بدهید؟

در نجوم و علم هیئت نواری فرضی بر دور کره زمین کشیده میشه که 12 قسمت داره و هر کدام نشان دهنده یکی از برج ها است. از آنجائیکه 7 سیاره مهم و موثر منظومه شمسی خواص و آثار مختلفی رو به زمین منتقل میکنند، نتیجا در طول سال به طور متناوب هر یک از اونها در یکی از برجهای دوازدهگانه قرار میگیره و هر ماه (برج) از نظر خاصیت تکوینی و تربیتی و اخلاقی و ... متشکل از تاثیرات هفت سیاره اصلی ست .

قرار گرفتن سیاره ماه (قمر) در برج عقرب که بین 3 تا 5 روز در هر ماه طول میکشه از جمله روزهایی ست که ایجاد تاثیرات بد و مضر برای اهل زمین میکنه لذا در تعالیم دینی و تاییدات نجومی، انجام امور مهم خصوصا ازدواج و لقاح اکیدا ممنوع شده تا از عواقب جبران ناپذیرش جلوگیری بشه.

در کنار این مباحث برخی از روزها، نحوست ذاتی یا عرضی دارند که می بایست در آنها از انجام امور مهم خودداری کرد و در صورت ضرورت با صدقه و استغفار مبادرت به انجام کارهای مهم کرد. که این روزها در طول ماهها منتشر و پراکنده هستند.

آیا تقویمهائی هست که این این روزها رو مشخص کرده باشه

قمر در عقرب در تقویم های سنتی سالانه ذکر میشه و البته در اینترنت به سادگی میتونید پیدا کنید و لازمه یک روز به قبل و یک روز به بعدش اضافه بشه.

اما ویژگیهای دقیق ماهها و روزها و... خیر

منظورازخودداری از کارهای مهم چیه؟

 منظور کارهایی ست که آثارش دوام داره و در زندگی تعیین کننده ست

ساعت ورود و خروج قمر در عقرب را در تقویمهای نجومی که دقیقا اعلام کردند،یک روز اضافه کردن به قبل و بعدش، علت چیست؟

از نظر نجومی ورود هر سیاره به محدود هر یک از برجها بصورت تدریجی اتفاق میفته و یکباره یک سیاره بطور کامل در یک برج قرار نمیگیره بنابراین برخی ابتدای ورود قمر به برج عقرب رو مد نظر قرار میدن همچنین خروجش رو خروج کامل محاسبه میکنن و نتیجتا هر تطابق ، زمان بیشتری میبره. البته گذشته از مسائل فنی، برخی روایات هم بنای محاسبه رو بر ورود قمر به منطقه عقرب تعیین کردن نه کامل شدن تطابقشون

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group