معلم تاریخ برادرم چیزهایی سرکلاس گفتن که واقعا برام جای تعجب داشت.همه ما سلمان فارسی رو یکی از صحابه خوب ومومن وبااخلاق وانسان پیامبر میشناسیم. ایشون گفتن سلمان فارسی آنچنان آدم خوبی نبودن!!چون وطنشونو در جنگ مسلمانان با ایران فروختن!!چون راههای ورود ایران را به خوبی میشناخته،اعراب را راهنمایی کرده باعث شده تعداد زیادی ایرانی کشته بشن.. میخواستم نظر شمارو که مطالعات فراوانی داشتید در مورد سلمان فارسی بدونم تا حداقل بتونم برادرم رو از اشتباه دربیارم.

این فرد از حق منحرف و ناسیونالیسته... اساسا هم پیش فرضش که اعراب ایران رو اشغال کردن و باعث عقب ماندگی ایران شدند، غلط و بلکه برعکس است . در مباحث مختلفی خصوصا کتاب وزین " خدمات متقابل ایران و اسلام" نوشته شهید مطهری به وضوح و بطور مستند مکرر اثبات شده که ایران بعد از اسلام بسیار بیش از قبل پیشرفت کرد.

در اسناد معتبر و بنابر عقاید شیعه، سلمان بعد از اهل بیت ، برترین مومن است و به فرمایش نبی مکرم و دیگر ائمه، سلمان از اهل بیت محسوب میشه. در بیان روایات مستند و قوی ما، سلمان ملقب به "باب الله" است و فرمایشات امام علی و دیگر معصومین در وصف ایشان بی نظیر و استثنایی ست.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group