نظرتون راجع به اون خانم هایی که چادری هستن ولی حرمت چادر رو نگه نمیدارن چیه !

 چادری هستن و با چادر دلبری میکنن

   چه در کوچه و خیابان و دانشگاه و چه حتی در فضای مجازی و اینستاگرام.

  اینا هدفشون چیه ؟ نیت شون چیه ؟ طرز فکرشون چیه ؟

البته نمیشه از نیت افراد باخبر شد اما عمدتا مشکلات فرهنگی در جامعه ما از روی بی خبری و آگاهی کم است. درباره حجاب هم متاسفانه روشنگری و تبیین کافی انجام نگرفته و اکثر تعالیم به صورت سنتی و بدون پشتوانه علمی و عقلی و اقناع افراد هست بنابراین سلیقه های شخصی و اعمال نظرات خلاف شرع در این امور رایج شده.

در هر صورت کسی که حجاب برتر و چادر رو به عنوان حجاب خودش انتخاب کرده مسئولیت بیشتری برعهده داره و طبیعتا اگر کوتاهی و خطایی بکنه بیش از دیگران مورد توجه قرار میگره و اثرات سوءش بیشتره.

با اینحال ما در شرایط سخت و پیچیده فرهنگی هستیم که محتاج آگاهی و آگاه سازی علمی و دقیق و بر اساس صداقت هستیم و می بایست برای طی کردن این مرحله، صبور باشیم. قریب به اتفاق مردم ما مومن و سالم هستند و کوتاهیهایی که اتفاق میفته بر اثر بی ایمانی یا مخالفت با دین نیست بلکه در اثر اقناع نشدن ها، دیده نشدن ها، قدرنشناسی ها و البته تهاجمات مستمر دشمنان اسلام و انقلاب خصوصا از طریق رسانه هاست.

در حد توان می بایست تبیین و روشنگری کنیم و با رعایت اخلاق و ادب و صبوری به همدیگه کمک کنیم تا از این مرحله سخت عبور کنیم و البته از دعا و کمک خواستن از خدا غفلت نکنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group