در قرآن گفته شده كساني كه نماز نميخوانن به جهنم ميرون آيا تمام كشورهاي خارجي به جهنم ميرون؟ چطوري شده كه انها دين اسلام را قبول نكردن؟

این نکات میتونه برای رسیدن شما به جواب کمکتون بکنه:

1-گرچه ملاک و میزان سنجش عقاید و اعمال هر فرد تعالیم اسلام ناب و دین کامل الهی است اما اگر کسانی عذری برای گرویدن به اسلام داشته باشند، بر اساس دین آسمانی خودشان مورد محاسبه قرار میگیرند و نماز از جمله واجبات همه ادیان الهی ست.

2-اکثر انسانهای هم عصر ما جزو مستضعفین فکری و اعتقادی و فرهنگی هستند و در چنگ شبکه ی پیچیده صهیونیستی و استکباری اسیر هستند و تقریبا به هیچ وجه حق  آزادی و انتخاب ندارند. اسلام برای اکثریت مردم جهان توسط عالمان خودفروخته و متظاهر به علم و سپس رسانه ها به عنوان یک دین ناکارآمد و عقب نگهدارنده و حاوی توحش و مخالف با علم و پیشرفت معرفی شده و مدام بر تروریستی و خطرناک بودن تعالیم قران و اسلام تاکید میکنند و جز افراد اقلیتی که به نحوی بطور شخصی با حقیقت اسلام و قران آشنا میشن، اکثریت مردم جهان، عذر -نسبتا-موجهی تحت عنوان استضعاف فکری و فرهنگی دارند.

3-اگر عقوبت ترک نماز، عذاب و جهنم و عاقبت به شری معرفی شده، منظور ترک کردن از روی اختیار و اراده و با یک عقیده انحرافی ست نه اینکه هرکس از روی سستی یا کوتاهی یا علتهای دیگه نماز رو ترک کرد از هستی ساقط میشه چرا که خدا بخشنده مهربانه

شب قدر براي غیر مسلمانان وکشورهایی دیگر چگونه است؟

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group