نظرتون در خصوص اظهارات جناب آقاي دكتر يامين پور چه هست؟

هرکس مسئول گفتار و نوشتار خودش هست اما قطعا من به شخصه در کشتن دشمنان امام عصر در هر جایگاه و لباسی که باشند ذره ای تردید به خودم راه نمیدم البته ما در جنگ و کشتن دشمن هم اصول اخلاقی و انسانی رو رعایت میکنیم .

مثلا چه جوري رعايت مي فرماييد

اصول جنگ در اسلام به طور مفصل توسط فقها تبیین شده و ما در 8 سال جنگ تحمیلی هم رعایت کردیم.

در جنگ ايران و عراق زور دو طرف نزديك هم بود گاهي اين و گاهي آن

اما در جنگي كه مي فرماييد انشالله پا در ركاب باشيد هم زور انگار لگاريتمي بيشتر است و هم گويا فرصتي نيست چند ميليارد آدم آن طرف و چند هزار شيعه واقعي اين طرف !

تعداد دشمنان حق و دشمنان حکومت حضرت زیاد نیست. عموم مردم با هر دین و عقیده و قومیتی که باشند، دشمن محسوب نمیشن بلکه انسانهای اسیر ابرقدرتها و مستکبرین هستند.

حزب الله لبنان که کمی از قدرت ما رو هم نداره رژیم صهیونیستی رو بطور کامل زمینگیر کرد و شکست داد. سربازان امریکائی که به قول خودشون اشتباها وارد آبهای ما شدن به محض دستگیری خودشون رو باختن

پس اونطور که شما فکر میکنید و میگید نیست... به محض اعلام رویاروئی مستقیم بسیاریشون پس می افتن و اقلیت محضی از دشمنان شیطانی باقی میمونند که با اقتدار از بین خواهند رفت و بدرک واصل خواهند شد.

چرا فكر مي كنيد كه چند ميليارد دشمن وجود نداشته باشد.

قرار نيست كه چند تفنگچي با تفنگ سر پر كه حمله كنند !

اولا كشورهايي با حكومت هاي كمونيستي مثل چين و روسيه هستند و بعد كشورهاي بقول شما فاسد اروپايي و آمريكايي و بعد كشورهاي اسلامي سني و بعد هفتاد درصد خود همين ايراني هاي شيعه !

كلا بلبشويي است كه بقول جناب يامين پور بايد تكليفتان را مشخص كنيد و بتوانيد با قدرت بكشيد مثل اين داعشي ها البته بلانسبت !

این تفکر نوعی از سلفی گری ست و قطعا اشتباهه.

بدترین ارتشهای جهان هم بطور کامل علیه حق نمیجنگند. به ارتش امریکا در عراق، افغانستان و جاهای دیگه نگاه کنید... به ارتش عربستان در رویارویی با یمن نگاه کنید...تازه اینها بدترینها هستند اما در صحنه جنگ بسیاریشون شانه خالی میکنند یعنی وجدانشون اجازه نمیده و عموما از سر اجبار و اکراه در میدان حاضر شدن و ناچارند و به محض امکان، عقب مینشینند؛ چه برسه به انسانهای غیر نظامی!

تعداد دشمنان اگاه زیاد نیست . چیزی که زیاده، نااگاهیه. به محض روشنگری فوج فوج جذب میشن و این بارها تجربه شده.

*نقدا شما طرفدار تفکر داعشی هستید که امیدوارم در واقع اینطور نباشه و صرفا برای بحث باشه وگرنه جنگ ما هم مثل مابقی امور دینی و اعتقادیمون مقدسه چون پیروی از امام حسین علیه السلام است، پس قابل مقایسه با داعش نیست!

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group