نظر شما در مورد رابطه ازدواج و حروف ابجد چیه؟

بسیاری علما حروف ابجد را برای ازدواج قبول دارند به این صورت که جمع نام کوچک طرفین و نام های آنها تقسیم بر 12 شده و اگر حاصل 2 و 4 باشد بد است و... .آیا درست است؟

از این طریق فقط زمان دقیق تولد و طبع فرد شناخته میشه و با مقایسه طبایع طرفین با هم، امکان قوت و ضعف رابطه-خصوصا جنسی-در ازدواج مشخص میشه. اما اینکه روشی قطعی برای تشخیص موفقیت یا عدم موفقیت ازدواج باشه خیر! هیچ روشی برای این مسئله وجود نداره و باید از تحقیق و مشورت و گفتگو استفاده کرد.

من بعد از ازدواج این موضوع رو فهمیدم و خوب در نمیاد ، پرسیدم گفتند که اسمت را به گونه ای عوض کن تا درست شود. پس شما این توصیه را ندارید؟

بحث اسم و اثر آن بر سرنوشت بسیار پیچیده ست و البته عموم اسامی در این زمینه مشکلی ایجاد نمیکنه و معمولا مشکل جایی ایجاد میشه که یا اسم با مبانی توحیدی در تضاد باشه و از اسامی ممنوع باشه یا اینکه فرد دارای دو اسم باشه یکی شناسنامه ای یکی رایج و البته همه دو اسمی ها هم شامل این قضیه نمیشن و به ندرت چنین مشکلی پیش میاد.

در حال حاضر استاد واجد شرایط در علوم غریبه که در این حد توانا باشه یا وجود نداره یا به صورت گمنام و در کتمان زندگی میکنند.

هرکسی راه افتاد و چهار تا از این حرفها زد نباید بهش توجه کرد. علوم غریبه بخاطر نداشتن واجدین شرایط در غربت محض به سرد میبره. یکی از بزرگان این علم که اخیرا از دنیا رفتند بخاطر نداشتم محرم و شاگرد واجد شرایط، همه مکتوبات و... خودشون رو دفن کردند!

لطفا به هر حرفی توجه نکنید چون این علم شدیدا به خرافات و جهل گرفتاره...

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group