بسم الله الرحمن الرحیم

راه نجات همه انسانها در هر زمانی توسط فرستاده های خدا روشن شده و نشان داده شده است برای اینکه تقلبی در کار نباشد و کسی نتواند خود را فرستاده خدا جا بزند و اینکه فطرتا انسانها از درون هوای خودشان را دارند و دنبال منافع خودشان هستند به این دو دلیل خدا همان پیغمبر را درون هر انسانی به عنوان عقل قرار داده است هر چه که پیغمبر درونی می داند پیغمبر بیرونی هم می داند .


در مقابل کسانی که بخواهند این راه هدایت ، از بیراهه بروند و با خدا بجنگند و بگویند ما خدای روی زمین هستیم با این دو تا مقابله می کنند با پیغمبر ظاهری که دشمن ظاهری هستند می جنگند و با عقل هم در می افتند یعنی چیزهایی را آموزش می دهند به انسان ها که انسان بین آن چیز جدید و عقل اشتباه کند ؛ تشخیص ندهد این حرفی که در درونش هست - چون ما هم مدام از دورن داریم زمزمه ای را می شنویم حالا به کار خوب یا به کار بد توصیه می کند یا نهی می کند - تشخیص اینکه این عقل هست یا چیز دیگر اگر از بین رفته باشد تاثیر خدای باطل است . خداهای باطل . حالا شیطان یا شیطان ها . که اینها با خدا و راه خدا راه پیغمبران خدا مخالفند برای اینکه بتوانند انسانها را به سمت خود بکشند یک پیغمبر بیرونی از بیرون یک پیغمبر درونی در درون درست می کنند الان تمام ارتباطات فراحسی یا ماهواره ای و... همه به این نیت هست .


الان تصاویر و صداهایی که ما دریافت می کنیم همه به طور غیر محسوس جابجا میشود یعنی یک جور وحی . شما پای تلویزیون نشستی از طریق هیچی و یک فضا و یک موج تصاویر و صداهایی می رسد و شما مشغول ان هستید سالها و روزها و الان هم محدوده خاصی هم ندارد که بگیم فقط تلویزون و رادیو و .. که فلان ساعت گوش میدم . نه این طور نیست الان تمام وسیله ها این طور شده پیشرفت کرده و الکترونیک شده . در خانه ها ، ماشین ، موبایل و.. هر چیزی را که ببینید یک جوری امواج را به آن راه دادند که از طریق آن ما هدایت بشویم ما به یک سمتی گرایش پیدا بکنیم . سمت هم مشخص هست . که بالاخره از این راه شما به کجا می رسید یعنی یک پشت پرده ای دارد . این در باطن هست در ظاهر هم هم می بینید که خیلی ها هستند که مدام تبلیغ می کنند که این را مصرف کن ، این را بخر ، از این مسیر برو ... اینجوری زندگی کن ، رشد جسم و ... تبلیغات ظاهری می کنند پیغام آن خدای دروغی را اینجور می آورند و این امواج را و تصاویر و صداها همان پیغام را درون ما می سازند و طراحی می کنند به طوری که شما الان بخواهید که تصمیم بگیری ذهنت پر از ان تصاویری است که دیدی و پر از صداهایی است که شنیدی پر از احساساتی است که بهت منتقل کردند به طور مصنوعی غیر مستقیم و ناخوداگاه . دیگر شما در اصل خودت نیستی که داری انتخاب می کنی ان چیزهایی است که دیدی و شنیدی انها دارند برای تو انتخاب می کنند .


یعنی شما به راهی می روی که آن صوت و تصویر گفت و به راهی میروی که آن مبلغ اقتصاد و فرهنگ و پزشکی و هر چیز دیگری که امروز از طرف جناح غیر خدا دارد تبلیغش را می کند ؛ داری به آن راه میروی .


پس می بینید که دو تا پیغمبر ساخته اند در مقابل دو تا پیغمبر دیگر یک پیغمبر درونی و یک پیغمبر بیرونی . اگر ما اینها را نشاسیم کار برای ما خیلی سخت می شود . در قران از ابتدا تا انتها مدام داستان پیغمبران را می گوید خوب خیلی داستان های دیگر را قران ممکنه بتواند بازگوکند . مثلا شما تاریخ ایران را بردارید مثلا از 5000 سال پیش تاریخ ایران نوشته شده بحث سر تمدن و شاه و جنگ و صلح نژاد و قوم و .... اینهاست . خب قران هم می توانست اینطور باشد اگر چه از این دست هم دارد اما چرا اساس کارش را گذاشته بر تبیین زندگی پیغمبران ؟ چون میخواهد بگوید این پیغمبر برای تو هم هست این پیغام برای تو هم هست . و آن دشمن پیغمبر ، دشمن ما هم هست یعنی فکر نکنید یک موقعی بوده و تمام شده و رفته .


موسی علیه السلام از دنیا رفت و دیگر تمام شد این طور نیست موسی همیشه زنده است چون پیغمبر خداست حالا درسته از لحاظ جسمانی و تاریخی متفاوت است و یک روزی به دنیا امده و روز دیگر از دنیا رفته اما خودش که کاره ای نبوده خودش یک وسیله منتقل کننده بوده رسول بوده نامه را کس دیگر نوشته پیام را کس دیگری داده این فقط اورده به ما تحویل داده الان بیایید شبیه سازی شده خداهای باطل را ببینید ، تلویزیون خودش کاره ای نیست بهش می گن گیرنده ان مرکزی که این را تولید می کند ان مهم است از انجا ان محموله تصویری یا صوتی ارسال میشود این فقط امین هست این وسط همان جور که می گیرد با همان کیفیت آن را تحویل ببینده ها و شنونده های خودش می دهد این پیغمبر ظاهری آنهاست . اگر بخواهیم تکمیلش کنیم در یک کلمه ( رسانه ) آنها هم دارند از این ابزار استفاده می کنند و قرآن هم که دارد تاکید می کند می خواهد ما را در این جریان قرار دهد . و ما لازم هست اینها را بفهمیم ... ادامه دارد

* متن پیاده شده سخنرانی 7 اردیبهشت 1385

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group